Koronavirüsü sebebiyle Türkiye'den önemli karar

Koruyucu maske, tulum, gözlük ve steril eldiveni ihracı ön izne bağlı mallar listesine eklendi. Karar Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Koronavirüsü sebebiyle Türkiye'den önemli karar

İstanbul da 4 araçtan biri EDS'ye yakalandı

Altın gece yarısı rekor kırdı

Midye Baklava'nın Mucidi Antepsan Baklava

Yaptığı inovasyonlarla tüm dikkatleri üzerine çeken Antepsan Baklava, en büyük projelerinden biri olan Midye baklavanın patentini aldı.

THY'nin Hollanda kazasında Boeing skandalı! Yıllar sonra ortaya çıktı

2009'da Amsterdam'da düşen THY'nin uçağıyla ilgili skandal yıllar sonra ortaya çıktı. Boeing 737-800 NG tipi Türk Hava Yolları (THY) uçağının, Hollandalı yetkililerin raporunda iddia edildiği gibi başlı başına pilot hatası nedeniyle düşmediği, Boeing'in kusurunun örtüldüğü ortaya çıktı. İşte çok konuşulacak detaylar..

TOGG'un müthiş bir özelliği daha ortaya çıktı

TOGG'un yürüttüğü yerli otomobil projesine ilişkin paylaşılan videoda otomobilin müthiş bir özelliği daha ortaya çıktı.

Bakan Albayrak: Türkiye ekonomisi doğru politikaların meyvesini almaya başladığımız bir sürece girdi

Bakan Albayrak, "Türkiye ekonomisi, tarihinde örneği olmayan bir koordinasyonla, tüm kurumlarıyla aynı masanın etrafında güçlü birliktelikle, doğru ve koordineli politikalar sergilemesiyle meyvelerini almaya başladığımız bir sürece girdi." dedi. Faizlerin daha da düşeceğini belirtti.

TOGG rekora koşuyor! İşte son rakam

Türkiye'nin 60 yıllık hasreti Başkan Erdoğan'ın yerli otomobilleri tanıtmasıyla son bulmuştu. Tasarımı ve teknolojik yenilikleriyle büyük beğeni toplayan Türkiye'nin Otomobili'ne verilen ön sipariş şimdiden 120 bini aştı. Kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları, spor kulüpleri ve tüketiciler 2022 yılının sonunda satışa çıkacak olan yerli otomobil için adeta sıraya girdi. İşte merak edilen son rakamlar...

'Türkiye'nin Otomobili'ne talipler: 5 bin adet alacağız

Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği Başkanı Aydoğdu, "Türkiye'nin Otomobili"ne ilişkin, "Sektör olarak ilk aşamada 1000, daha sonra da 3 yıllık zaman içerisinde 4 bin daha olmak üzere 5 bin araca talibiz" dedi.

Atlas Global'den önemli açıklama: 21 Aralık'ta uçuşlar tekrar başlıyor

Atlas Global Havayolları'nın, 21 Aralık'ta uçuşlarına tekrar başlayacağı bildirildi.

Asgari ücrette kritik rakamlar belli oldu: İşte istenen rakamlar

Asgari Ücret Tespit Komisyonu, 2020'de uygulanacak asgari ücreti belirleme çalışmaları kapsamında üçüncü kez bir araya geldi.