Dünyaca ünlü modacı hayatını kaybetti

Dünyaca ünlü moda tasarımcısı Karl Lagerfeld 85 yaşında hayatını kaybetti.

Dünyaca ünlü modacı hayatını kaybetti

Zuhal Topal manevi tazminat davasını kazandı!

Survivor Turabi'den sevenlerine müjdeli haber!

Sıla'nın Ahmet Kural'a yazdığı şarkı ortaya çıktı!

Ünlü oyuncu Ahmet Kural ve şarkıcı Sıla mahkemelik olmadan sadece birkaç hafta önce barışmıştı. Gündemden inmeyen ikilinin barışmasına vesile olan romantik şarkının "Boş Ev" olduğu ortaya çıktı. Sözü ve müziği Sıla'ya ait olan şarkının dava dosyasına girdiği öğrenildi.

Ve sonunda ilk kez görüntülendiler!

Gazetecilerden köşe bucak kaçan iş insanı Saadettin Saran ve sevgilisi Emina Jahovic, önceki gün bir mekan çıkışı ilk kez görüntülendi. Görüntü alınmamasını isteyen Saran, "Lütfen çekmeyin artık." dedi.

Mustafa Sandal'ın gizli aşkı o ünlü oyuncu çıktı!

10 yıllık eşi Emina Jahovic'ten ayrıldıktan sonra ismi birçok ünlü güzelle anılan başarılı şarkıcı Mustafa Sandal'ın gizli aşkı ortaya çıktı. Sanda ile komşu olan ve bu ilişkileri kısa sürede aşka dönüşen ismin Irmak Ünal olduğu öğrenildi.

Ahmet Kural psikolojik yardım alacak!

Şarkıcı sevgilisi Sıla'yı darp ettiği iddialarıyla gündeme bomba gibi düşen Ahmet Kural, adliye çıkışı basın mensuplarına konuyla ilgili sessizliğini koruyacağını belirtmişti. Ancak Kural'ın menajeri Dilek Tözen olayla ilgili merak edilenleri cevapladı.

Orhan Gencebay'dan sert sözler!

Son dönemde oynadığı deodorant reklamı ve Kültür ve Sanat Politikaları Kurulu'na dahil olması nedeniyle gündemden düşmeyen usta sanatçı Orhan Gencebay verdiği özel röportajda dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Ahmet Kural cephesinden iddialara yanıt!

Şarkıcı sevgilisi Sıla Gençoğlu'nu darp ettiği iddiasıyla gündeme bomba gibi düşen oyuncu Ahmet Kural, avukatı aracılığıyla yaptığı açıklamada hakkındaki suçlamalara tek tek yanıt verdi.

Ahmet Kural'ın hapsi isteniyor!

Şarkıcı sevgilisi Sıla Gençoğlu'na fiziki ve ruhsal şiddet uyguladığı iddia edilen oyuncu Ahmet Kural'a yeni bir dava açıldı.

Sıla'nın savcılığa verdiği ifade ortaya çıktı!

Şarkıcı Sıla, sevgilisi Ahmet Kural'ın kendisine şiddet uyguladığı iddiasıyla suç duyurusunda bulunmuştu. Avukatı ile adliyeye giden Sıla'nın savcılıkta verdiği ifadeye Kanal D Haber ulaştı. İşte Sıla'nın hem dövüldüğünü hem de tehdit edildiğini belirttiği ifadesi...