8 HDP'li meclis üyesi görevden alındı
Terörün kökü kazınmalıdır
Sert sözler: Sana bu bayrağı tanıtacağız!
Kapanması ya da taşınması söz konusu değil!
Önemli bir ilimize giden bombayı yakaladık

İmamoğlu tatiline HDP'liler için ara verdi!

AK Parti'den erken seçim açıklaması

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Türkiye'nin önünde seçim yok. Türkiye dış politikadaki ihtiyaçlarını, iç politikadaki reform süreçlerini sürdürmeye kararlı." dedi.

Erdoğan Devlet Bahçeli ile bir araya geldi

Akar'dan ABD'ye son uyarı: Yoksa biz kurarız

Kalın ile Jeffrey arasında kritik görüşme!

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi Jeffrey ile kritik bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede Fırat'ın doğusunda güvenli bölgenin tesisi ve Suriye'deki gelişmeler değerlendirildi.

Güvenli bölge çalışmaları başladı

Son Eklenenler

1

8 HDP'li meclis üyesi görevden alındı

2

Terörün kökü kazınmalıdır

3

Başkentte vatandaşları tedirgin eden deprem

4

Trabzonspor Yunan ekibini farklı yendi

5

AK Parti'den 18. yaşa özel marş

6

Sert sözler: Sana bu bayrağı tanıtacağız!

7

Beşiktaş'ta dev transfer! İmzalar atıldı

8

Türkiye şehitlerini uğurluyor

Akar'dan Jeffrey Suriye uyarısı: Rahatsızız!

Milli Savunma Bakanı Akar, ABD Suriye Özel Temsilcisi Jeffrey'yi kabulünde, ABD'li yetkililerin, PKK/YPG terör örgütü elebaşları ile Suriye'de yaptıkları görüşmelerden duyulan rahatsızlığı ifade etti.

Flaş açıklama! 4. gemi de gidecek

Dışışleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Türkiye'nin Doğu Akdeniz'deki faaliyetlerine ilişkin, "Türkiye'ye yönelik böyle kararlar alırsanız faaliyetlerimizi artıracağız. Doğu Akdeniz'de üç gemimiz var, dördüncü gemiyi de göndereceğiz." dedi.

Kılıçdaroğlu'nun tepki çeken 15 Temmuz mesajı

CHP lideri Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından 15 Temmuz'la ilgili ilginç bir mesaj paylaştı. Kılıçdaroğlu'nun mesajında '15 Temmuz' ifadesi geçmediği gibi, FETÖ'cü darbecilere de en küçük bir tepki cümlesi de yer almadı. CHP liderinin bu paylaşımının altına ise çok sayıda yorum yapıldı.

Müptezeller Türkiye'yi ele geçiremeyecekler!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atatürk Havalimanı'ndaki 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Buluşması'nda konuştu. Erdoğan, "Ruhlarını iblise satanlar var. O müptezeller Türkiye'yi ele geçiremeyecekler." dedi.

S-400 teslimat süreci devam edecek

Milli Savunma Bakanı Akar, S-400 teslimatı hakkında "Planlı üç uçak geldi ve bugünkü faaliyetler tamamlandı. Önümüzdeki günlerde süreç devam edecek." dedi.

S-400'ler uçaklara yükleniyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bosna Hersek ziyareti öncesi İstanbul'da yaptığı açıklama S-400 füzelerinin teslimatı hakkında "Şu anda yolculuk hazırlığı devam ediyor. Yükleme çalışmaları devam ediyor. Yerleşim planları da hazır" dedi.

'Kılıçdaroğlu bunu rejim rejim tartışmasına dönüştürmeye çalışıyor'

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanlığı sistemine ilişkin, " Bu işin doğası gereğidir. Son derece normal bir çalışmadır. Bir performans ölçümü, bir verimlilik çalışmasını muhalefet, Sayın CHP Genel Başkanı sistem tartışmasına, rejim tartışmasına dönüştürmeye çalışıyor yeniden." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Putin ile Libya krizini görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Rusya devlet başkanı Vladimir Putin ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Görüşmede Libya krizi ele alındı.

Çok Okunanlar

  • 1

    Terörün kökü kazınmalıdır

  • 2

    8 HDP'li meclis üyesi görevden alındı

  • 3

    Başkentte vatandaşları tedirgin eden deprem