Elektronik 'şeytan'

Middle East Eye sitesinde akademisyen Marc Owen Jones'un kaleme aldığı makaleye göre, Suudi Arabistan için faaliyet gösteren Diavolo adlı ağ, Twitter'da yaydığı manipülatif içeriklerle etkisini giderek artırıyor.

Elektronik 'şeytan'

AK Parti'den Erdoğan'lı paylaşım

Dikkat! Whatsapp Gold geri döndü

Sosyal medyada günün en çok paylaşılan fotoğrafları sizi çok güldürecek!

Sosyal medya kullanıcıları tarafından en çok beğenilen ve paylaşılan fotoğrafları sizler için derledik...

Google ve Facebook'a telif uyarısı!

Aralarında Anadolu Ajansı'nın da olduğu Avrupa Haber Ajansları Birliği, Google ve Facebook gibi internet devlerinin kullandıkları haber ve içerikler için ödeme yapmaları gerektiğini açıkladı.

Akademisyenler Türk YouTuber'ları araştırdı!

YouTuber'lık günümüzün mesleği olarak adlandırılıyor. Oyunculardan daha çok ilgi gören YouTuber'lar akademisyenler tarafında araştırıldı.

Bu tesadüfler sizi çok güldürecek

Vedat Milor'dan sosyal medyayı ikiye bölen anket!

Sosyal medyada takip edilen yemek yazarlarından biri olan Vedat Milor, Twitter hesabından başlattığı anket ile sosyal medyayı ikiye böldü.

Hayattaki İlişkilerimiz ve İletişimimiz

Sosyal medya uzmanı Safi Toker'in yazısı.

Bu bilgileri daha önce duymadığınıza eminiz!

Bir kelimeyi hatırlamakta zorlanıyorsanız ne yapmalınız? İnsan beyni ampulü yakabilir mi? Çikolota diş çürümesini önler mi? İnekler arkadaşından uzaklaşınca strese mi girer? İşte bu ve benzeri daha fazla bilgileri sizler için derledik gelin hep beraber bakalım...

Yok artık diyeceğiniz günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Sosyal medya üzerinden kullanıcıların en çok beğendiği garipsediği birbirinden enteresan ve eğlenceli fotoğraları sizler için derledik. İşte o kareler gelin beraber bakalım...