TEKNOFEST'te bu yıl yarışacaklar

TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali'nde bu yıl ilk kez tarım teknolojileri de yarışacak.

TEKNOFEST'te bu yıl yarışacaklar

TEKNOFEST ilk kez İstanbul dışında yapılacak

Türkiye için tarihi gün: Gökyüzü ile ilk kez buluştu

Atos, müşteri odaklı yaklaşımıyla dijital dönüşüme rehberlik ediyor

73 ülkede yaklaşık 120 bin çalışanıyla bilgi teknolojileri (IT) sektörünün lider firmaları arasında yer alan Atos'un Türkiye'deki yeni CEO'su Olivier Ventura, şirketin Türkiye pazarına yönelik hedeflerini açıkladı. Atos açısından Türkiye'nin çok önemli bir pazar olduğunu vurgulayan Ventura, bulut teknolojileri başta olmak üzere dijital dönüşümün her alanında müşterilerine katma değerli hizmetler sunmaya devam edeceklerini ifade etti.

'Yerli' devler TSK envanterine girecek

Türk savunma sanayisinin ihracat başarısı yakalayan Pars İzci 6x6 ve 8x8 tekerlekli zırhlı araçları Türk Silahlı Kuvvetleri ve jandarmaya hizmet verecek.

Teröristlerin korkulu rüyası mobil oyun oldu

TUSAŞ tarafından üretilen Anka-S, Türk savunma sanayisinin ilk mobil oyunu olan "Operasyon: Anka"ya konu oldu.

'Türkiye ile işbirliği yapmaya hazırız'

Rus devlet savunma sanayi şirketi Rosteh'in CEO'su Çemezov, "Eğer Türkiye, Rus Su-57 savaş uçağı almak isterse bu alanda iş birliği yapmaya hazırız." dedi.

'Otomobilden fazlasını yapmak üzere yola çıktık'

TOGG Üst Yöneticisi Gürcan Karakaş, "Biz Türkiye için Türkiye'nin hamuruyla, fikri ham maddesiyle, küresel ortamda rekabet edebilecek bir otomobille başladık ve otomobilden fazlasını yapmak üzere yola çıktık." dedi.

İDEF 14. açılışını rekorla yapacak

Savunma ve güvenlik alanlarında önemli bir tanıtım, pazarlama ve iş birliği platformu Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı(IDEF), yarın kapılarını ziyaretçilerine açacak.

ATAK'ın ağır abisi geliyor

Kamuoyunda Atak'ın "ağır abisi", Atak-2 olarak da bilinen Ağır Sınıf Taarruz Helikopteri, ilk kez IDEF'19'da vitrine çıkacak.

'mikro drone timi' göreve hazır

Türk savunma sanayisinin yeni eklenen Salgur Vurucu Mikro Drone Sistemi, 14'üncü Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı'nda (IDEF'19) sergilenecek.